Lara Zanussi Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Lara Zanussi Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0552 345 0507

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN AYNI GÜN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
Lara Zanussi Servisi olarak Beyaz eşya kategorisinde cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız uzman Antalya beyaz eşya servisimize hoşgeldiniz. Lara Zanussi Servisi Sorunla ilgili öncelikle cihaz kitapçığında olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Lara Zanussi Servisi Şayet marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Antalya Lara Zanussi Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Lara Zanussi Servisi Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey marka cihazınızı Lara Zanussi Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz. Lara Zanussi Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur. Lara Zanussi Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Servisi olarak hizmet etmektedir. Lara Zanussi Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Lara Zanussi Servisi Buzdolabı Servisi Çamaşır Makinesi Servisi, Lara Zanussi Servisi Bulaşık Makinesi Servisi, Lara Zanussi Servisi Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz. Lara Zanussi Servisi Antalya Servisleri, Lara Zanussi Servisiimize bekleriz. Saygılarımızla.
Marka: 
İlçe: 

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Lara Zanussi Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Lara Zanussi Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın