ANTALYA ÖZEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

☎️ 0505 815 15 71

Klima Montajımız Yoktur

( Fujitherma - Fujiplus - Fujitsu MONTAJ Hizmetimiz Yoktur )

BUZDOLABI LF HATASI

DİKKAT! PARÇA SATIŞIMIZ YOKTUR!

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

GARANTİLİ ÜRÜNLERE HİZMETİMİZ YOKTUR

DİKKAT! PARÇA SATIŞIMIZ YOKTUR! YENİ ( SIFIR ) ÜRÜN KURULUMU VE GARANTİLİ ÜRÜNLERE HİZMETİMİZ YOKTUR.

FACEBOOK SAYFAMIZI LÜTFEN TAKİP EDİN

Antalya BUZDOLABI LF HATASI Teknik Servisi, Antalya En Yakın BUZDOLABI LF HATASI Servisi, BUZDOLABI LF HATASI Telefon Numarası, BUZDOLABI LF HATASI Telefonu

.

BUZDOLABI LF HATASI Yorumlarınız

Nalan
Teşekkür
Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
Barış D.
Teşekkür
Personeliniz gerçekten anlayışlı ve işlerini iyi biliyorlar. Teşekkür ederim!
Yavuz
Teşekkür
Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
Baran C.
Teşekkür
Çamaşır Makinesi tamiri için çağırdım ve hemen sorunumuzu çözdüler. Teşekkür ederim!
Irmak J.
Teşekkür
Çamaşır Makinesi servisinizle çalışmak gerçekten keyifli. İşlerini ciddiye alıyorlar, teşekkür ederim!
Gizem H.
Teşekkür
Fiyatlarınız uygun, hizmetiniz harika. Kesinlikle en iyi Çamaşır Makinesi servisi!
Cem E.
Teşekkür
Çamaşır Makinesi bakımımızı düzenli olarak yaptırıyoruz ve her seferinde memnun kalıyoruz.
Oğuzhan K.
Teşekkür
Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
Umut
Teşekkür
Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
Reyhan
Teşekkür
Antalya 'da hizmet veren en kaliteli teknik servislerden biri, fiyat/performans karşılaştırmasında ise en iyisi. Servis ekibi gayet hızlı ve başarılı.
Sezen T.
Teşekkür
Çamaşır Makinesi tamiri için çağırdık ve hemen sorunumuzu çözdüler. Teşekkür ederim!

Bu Sayfayı Paylaşın

buzdolaplarının bir sorun ile karşılaştığında kullanıcıları uyarması oldukça önemli bir durumdur. Bu sayede birçok sorun erken fark edilir ve çok çabuk çözüme kavuşturulur. Fakat bunun için buz dolabının hata kodlarının ne anlama geldiğini bilmek gerekir. Her modelin hata kodları farklılık gösterebileceği için kullanma kılavuzundan bakmak daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

Vestel marka buzdolaplarında LF hata kodu genellikle motorun yeterince iyi bir performansta çalışmadığının sinyalini verir. Aynı zamanda buzdolabı yeterince soğutamayacak ve içerisindeki yiyecekler bozulma riski ile karşı karşıya gelecektir. Bu nedenle buzdolabı LF arıza kodu verdiğinde bu hata kodunu ciddiye almak gerekir.

Motordaki performans düşüklüğü pek çok nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenle bu hata kodunda kullanıcıların müdahale etmemesi önemlidir. Motorla ilgili yapacağınız basit bir yanlışlıksize daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle uzman kişilerin kontrolüne bırakmakta fayda var.

Buzdolaplarında ki arızalarda genellikle servis çağırmadan önce buzdolabını dinlendirmek önemlidir. Bu nedenle Servis çağırmadan önce buzdolabının fişini çekip, içindekileri boşaltıp, kapağını açık bırakarak yaklaşık 48 saat boyunca bekletin. 48 saatin sonunda tekrar fişe takarak çalıştırın. Hala aynı sorun devam ediyorsa, yani buzdolabı yeterince soğutmuyor ve LF arıza kodunu vermeye devam ediyorsa o zaman servisi çağırabilirsiniz.

Gelen servis ekipleri motorun her bağlantısını kontrol ederek sorunu bulacak, tamir edilebilir düzeyde ise tamir edecektir. Bu arıza kodlarında yaşanan sorun genellikle uzman ekiplerce aynı gün içerisinde çözülür.

BUZDOLABI LF HATASI olarak Beyaz Eşya servisi hizmetlerimiz Antalya içinde çok büyük bir alana yayılmış gezici ekiplerimiz ile kaliteli ve hızlı halde gerçekleştirilmektedir

Beyaz Eşya servisi hizmetlerimiz Antalya içinde çok büyük bir alana yayılmış gezici ekiplerimiz ile kaliteli ve hızlı halde gerçekleştirilmektedir.

Hemen Bize 0505 815 1571 No'lu Telefonumuzdan Ulaşıp Servis Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz

Servis Merkezi Antalya - Antalya Beyaz Eşya Servisi Olarak, Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi ve lider bir modern kuruluşuz. Antalya Beyaz Eşya Teknik Servisi sizlere 1 sınıf hizmet vermek için 7/4 çalışmaktadır. Garantili servis hizmeti sunuluyor olması bir ayrıcalık mı diye soracak olanlar olabilir ancak güvenilir olun garantili hizmet veren çok az sayıda firma var ve bu yüzden bize göre en önemli ayrıcalıklardan bir tanesidir.
1 yıl parça garantili tamir ediyoruz.
Antalya Beyaz Eşya Teknik Servis Olarak,  Beyaz Eşya hususlarında güvenle faydalanabilecek son derece marka ve model mevcuttur. Beyaz Eşya servisi hizmetlerimiz Antalya içinde çok büyük bir alana yayılmış gezici ekiplerimiz ile kaliteli ve hızlı halde gerçekleştirilmektedir.

Öne çıkan Antalya Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetlerimiz:

UYARI !
Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız Özel Servis Hizmeti verilmektedir.

BUZDOLABI LF HATASI Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

ACİL ANTALYA ÖZEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ TELEFONU

☎️ 0505 815 15 71

Klima Montajımız Yoktur