BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0552 345 0507

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN AYNI GÜN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.

Bulaşık makinenizin ışığı yanmaması durumunda muhtemelen elektrik gelmiyordur veya makinenizin açma kapama düğmesinde bir temassızlık vardır. Işığın yanmadığı durumlarda ilk kontrol edeceğiniz nokta makinenin fişinin takılı olduğu priz olur. Sigortada veya makinenizin herhangi bir aksamında sorun olması bir düşük bir yüksek elektrik akımı çekmesine sebep olabilir.

Hemen Bizlere Ulaşarak Servis Talebinizi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda gelerek gerekli tamir ve bakımı yapacaktır. 

Bu durumda da içerideki parçalara, dijital karta veya kablolara hasar vermiş olabilir. Eğer Siemens, Samsung, Lg ve diğer markalar bulaşık makinesi ışığı yanmıyor ise kontrol edebileceğiniz birkaç noktadan sonra durumun düzelmemesi halinde teknik servis ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Antalya Beyaz Eşya Servisleri aramanızda size en iyi çözümü sunabilmek amacıyla çok çalışıyoruz. Bize Hemen 0552 345 0507 Numaralı telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz.

– Makinenizin fişini başka bir prize takarak kontrol ettikten sonra makinenizin ışığı yanıyorsa sorun takılı olduğu prizdedir. Fakat bu durumda bile makineyi kontrol ettirmekte fayda olabilir. Çünkü priz bir hasar aldı işe mutlaka elektrik akımıyla ilgili bir sorun olmuştur.

Makineye fazla elektrik bindi ise bazı parçalar hasar almış olabilir ve zamanla ağır hasarlara yol açabilir. Eğer sorun prizde değil ise makinenin iç aksamlarına bakmak gerekir. – Makinenizin dijital kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Makinenin komut merkezi olduğundan açma kapama düğmesini de algılayamaz ve çalışmaz. Bu durumda teknik ekip belli kontroller yaparak kartı değiştirir veya tamir edebilir. – Açma kapama düğmenizin kablolarında temassızlık, kopma, yanma gibi durumlar olduysa düğme işlevini yerine getiremez ve komutu elektronik karta iletemez. Her ihtimale karşı prize ve makineye bu gibi durumlarda çıplak elle dokunmamakta fayda vardır.

Yorumlarınız

Aysel Bozboyun
Teşekkür
Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
Zeynel K.
Teşekkür
Sorunsuz hizmet ve sağlık ile çok uzun süre birlikte olmak temennisi ile.. Sevgi ve selamlarım ile
Mustafa R.
Teşekkür
Buzdolabım bozulmuştu daha önce 3-4 kez servis çağırdım çok fazla ücret istediler. Araştırma sonucu Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisini buldum ve çağırdım. Diğer gelen servis ücretlerinden daha düşük fiyata ve daha kaliteli bir servis geldi. Çok memnun kaldım. Kalite ve fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisine çok çok teşekkür ederim.
Ali
Teşekkür
Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
Burak Ozkan
Teşekkür
Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
Süleyman Aydın
Teşekkür
Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
Salim A.
Teşekkür
çok iyi
Gurcan Y.
Teşekkür
Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
Oktay
Teşekkür
Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
Bariş
Teşekkür
Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
Fatma Yıldız
Teşekkür
Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın