BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR

YENİ ( SIFIR ) ÜRÜN KURULUMU YAPMAMAKTAYIZ.

Garantili Ürünlere ve ( Telefonlara ) Mobil Cihazlara Hizmet Verememekteyiz.

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR Markasına Antalya'da 1 Yıl İşçilik ve Parça Garantili Beyaz Eşya Servisi - Bizi Arayın

BULAŞIK MAKİNESİ IŞIĞI YANMIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Bulaşık makinenizin ışığı yanmaması durumunda muhtemelen elektrik gelmiyordur veya makinenizin açma kapama düğmesinde bir temassızlık vardır. Işığın yanmadığı durumlarda ilk kontrol edeceğiniz nokta makinenin fişinin takılı olduğu priz olur. Sigortada veya makinenizin herhangi bir aksamında sorun olması bir düşük bir yüksek elektrik akımı çekmesine sebep olabilir.

Bu durumda da içerideki parçalara, dijital karta veya kablolara hasar vermiş olabilir. Eğer Siemens, Samsung, Lg ve diğer markalar bulaşık makinesi ışığı yanmıyor ise kontrol edebileceğiniz birkaç noktadan sonra durumun düzelmemesi halinde teknik servis ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Antalya Beyaz Eşya Servisleri aramanızda size en iyi çözümü sunabilmek amacıyla çok çalışıyoruz. Bize Hemen 0552 345 0507 Numaralı telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz.

– Makinenizin fişini başka bir prize takarak kontrol ettikten sonra makinenizin ışığı yanıyorsa sorun takılı olduğu prizdedir. Fakat bu durumda bile makineyi kontrol ettirmekte fayda olabilir. Çünkü priz bir hasar aldı işe mutlaka elektrik akımıyla ilgili bir sorun olmuştur.

Makineye fazla elektrik bindi ise bazı parçalar hasar almış olabilir ve zamanla ağır hasarlara yol açabilir. Eğer sorun prizde değil ise makinenin iç aksamlarına bakmak gerekir. – Makinenizin dijital kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Makinenin komut merkezi olduğundan açma kapama düğmesini de algılayamaz ve çalışmaz. Bu durumda teknik ekip belli kontroller yaparak kartı değiştirir veya tamir edebilir. – Açma kapama düğmenizin kablolarında temassızlık, kopma, yanma gibi durumlar olduysa düğme işlevini yerine getiremez ve komutu elektronik karta iletemez. Her ihtimale karşı prize ve makineye bu gibi durumlarda çıplak elle dokunmamakta fayda vardır.

Bu Sayfayı Paylaşın