E.C.A Yenigün Beyaz Eşya Servisi

Marka: 
İlçe: 
Mahalle / Bölge: 
E.C.A Yenigün Beyaz Eşya Servisi telefon, iletişim Yenigün E.C.A Servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız. E.C.A markalı ürünleriniz için Antalya’daki E.C.A Servisi irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. E.C.A teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Yenigün E.C.A Servisi servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya / Yenigün E.C.A olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

E.C.A Yenigün Beyaz Eşya Servisi Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu gideririz. E.C.A Servisi Antalya mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. E.C.A Yenigün Beyaz Eşya Servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. Yenigün Beyaz Eşya Servisleri arasında sizlere güvenle ve yıllardır E.C.A Beyaz Eşya ve Klima larda teknik servis hizmeti vermekteyiz. E.C.A Teknik Servis olarak ekibimiz gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir. Yenigün Beyaz Eşya Servisi Teknik Servis Departmanı Antalya / Yenigün E.C.A Yenigün E.C.A Servisi

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.